دسته‌ها
آی‌او‌اس نرم‌افزار

معرفی تعدادی اپلیکیشن کاربردی برای سیستم‌عامل IOS

در این مقاله قصد داریم شما را با 6 اپلیکیشن کاربردی و جذاب برای سیستم عامل IOS آشنا کنیم.

ShamsiCal

یکی از قابلیت های کاربردی IOS 14 امکان اضافه کردن Widget بر روی Home Screen می‌باشد. با دانلود این اپلیکیشن می‌توانید Widget تاریخ شمسی را روی صفحه‌ی اصلی موبایل خود داشته باشید.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

Chand

همان‌طور که گفتیم قابلیت اضافه کردن Widget به صفحه Home Screen در ورژن 14 ای‌او‌اس اضافه شده است.شما با نصب این اپلیکیشن می‌توانید قیمت بروز سکه، طلا، ارز را بر روی موبایل همچنین به صورت ویجت بر روی صفحه‌ی اصلی موبایلتان داشته باشید.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

Pocket

با اپلیکیشن Pocket می‌توانید صفحات اینترنت که به آنها در روز تعداد زیادی مراجعه دارید را به صورت لیست و تقسیم بندی شده داشته باشید.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

Google Photos

با استفاده از Google Photos می‌توانید از عکس‌های گالری خود به صورت دائمی و در فضای نامحدود بر روی اکانت گوگل خود Backup داشته باشید.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

Groups

با دانلود اپلیکیشن کاربردی Groups می‌توانید به راحتی Contact های موبایل خود را مدیریت کنید. این اپلیکیشن قابلیت هایی نظیر دسته بندی، حذف به صورت گروهی، حذف شماره تلفن‌های تکراری را در اختیار شما می‌گذارد.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

Gboard

یکی از محبوب‌ترین کیبردهای موبایل هوشمند کیبرد گوگل می‌باشد. یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های این کیبرد نوشتار صوتی است.با دانلود این کیبرد میتوانید با صبحت کردن به زبان فارسی نوشته‌ای تایپ، سپس ارسال نمایید. همچنین با تایپ یک حرف کلمات پرکاربرد را نیز به شما پیشنهاد خواهد داد.

از اینجا دانلود و نصب کنید.

گروه فس‌جی‌آر امیدوار است، این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد و از این اپلیکیشن‌ها به خوبی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *